Aby osiągnąć sukces, trzeba sięgać po najlepsze rozwiązania.
W Perfect Construction wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Inwestorów – wyręczymy Cię z planowania, projektowania, zakupu materiałów i wszystkiego, z czym wiąże się remont własnego „M”.

Nie musisz przekładać dotychczasowych planów, skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać ofertę odpowiednią do założonych celów, a także budżetu. Zaproponujemy różne rozwiązania, a Ty możesz wybierać spośród ogromnej liczby produktów, kolorów, stylów i materiałów – wszystko w stałej i niezmiennej cenie.

10 rad od Perfect Construction:

O czym warto pamiętać przy aranżacji mieszkania pełnego kobiecej elegancji?

1. Dobrze oświetlona łazienka z dużym lustrem.
2. Garderoba –oczywiście z odpowiednią przestrzenią na buty!
3. Ergonomicznie zaprojektowana kuchnia –nawet, jeśli nie przepadamy za gotowaniem, warto trzymać w swojej kuchni potrzebne rzeczy. Przyda się dobra organizacja, aby w razie odwiedzin gości (czy to przyjaciółki zza oceanu czy nowego narzeczonego) szybko znaleźć filiżanki do kawy lub patelnię do jajecznicy 😉
4. Skrytka na narzędzia –to rzecz obowiązkowa w każdym mieszkaniu, bo przecież usterka może zdarzyć się w domu nawet najbardziej odpowiedzialnej kobiety.
5. Biblioteczka do ulubionej kolekcji książek czy pięknie oprawionej encyklopedii, czy też jako miejsce przetrzymywania fotograficznych pamiątek -nie ma nic złego w byciu sentymentalną!
6. Kominek –sztuczny lub prawdziwy, przy którym możemy uspokoić się po intensywnym dniu podbijania świata.
7. Dekory ścienne i niecodzienne dodatki –warto zadbać o niepowtarzalny charakter mieszkania już na etapie projektowania i remontowania.
8. Jeśli w okolicy nie ma siłowni, która spełni nasze oczekiwania, warto pamiętać o przestrzeni na sprzęt sportowy – bieżnia lub rowerek w zupełności wystarczą, a przy dobrym planowaniu mogą stać się częścią aranżacji.
9. Sypialnia z odpowiednio dobranym oświetleniem i meblami –taka, która stanie się oazą spokoju i w której można poczuć się jak królowa nawet w niedbale związanym kucyku i bez makijażu.
10. Miejsce do pracy –czy to rachunkowość, czy kreatywne pisanie, czy projektowanie własnej linii ubrań, każda mistrzyni potrzebuje swojego „biura”, nawet jeśli to „tylko” biurko z maszyną do szycia.