Zaoszczędź czas i wykończenie mieszkania zostaw specjalistom.
W natłoku zajęć i codziennych wrażeń nie zawsze zrealizujemy wszystko, co sobie zaplanujemy. Większe przedsięwzięcia, jakim jest remont mieszkania czy domu, wymagają więcej czasu.

W Perfect Construction doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i z dumą prezentujemy naszą oferę: z pięciu dostępnych planów w określonych, stałych cenach dobieramy odpowiedni, a dla najbardziej wymagających proponujemy Perfect Design. Reszta pracy należy do nas, Ty możesz oddać się swoim zajęciom i po kilku tygodniach wprowadzić się do wykończonego mieszkania.

10 rad od Perfect Construction:

O czym warto pamiętać przy aranżacji mieszkania w męskim stylu?

1. Duża ilość zabudów, która pozwoli zaoszczędzić miejsce i zachować porządek w mieszkaniu.
2. Dodatkowe miejsce na sprzęt sportowy.
3. Użycie oświetlenia funkcyjnego: przełączniki schodowe oraz oświetlenie nocne.
4. Powierzchnie niebrudzące się, takie jak podłogi o zróżnicowanych fakturach, na których nie widać kurzu oraz dywany, które ten kurz zbierają.
5. Planowanie zawczasu i założenie okablowania elektrycznego pod wymarzony sprzęt nagłaśniający.
6. Rolety w oknach –w sypialni przydadzą się przy weekendowym odsypianiu wrażeń z całego tygodnia, a w salonie docenią je także nasi przyjaciele podczas seansów rozgrywek piłkarskich.
7. Męskie dodatki, takie jak fototapety z ulubionym motywem, plakaty z bohaterami ulubionych filmów czy pamiątki z zagranicznych podróży.
8. Dodatkowe miejsce na narzędzia.
9. Stylowy barek z hookerami w kuchni zamiast dużego stołu w jadalni.
10. Szafa w zabudowie –sprytnie zaplanowana szafa pozwoli na mądre rozmieszczenie wszystkich ubrań: codziennych, sportowych i eleganckich, a dodatkowo uchroni je przed zniszczeniem i zagnieceniami.