Pogodzenie życia rodzinnego i zawodowego wymaga perfekcyjnej organizacji czasu.
Kiedy myślisz o kompleksowym wykończeniu pod klucz bądź remoncie mieszkania, a każda chwila jest na wagę złota, zespół profesjonalistów z Perfect Construction zaplanuje, zaprojektuje i wykona za Ciebie całość prac przy gwarancji stałej, niezmiennej ceny.

Zamiast zastanawiać się nad wyborem aranżacji, wybierz spośród specjalnie przygotowanych rozwiązań – zabawy z dzieckiem są o wiele przyjemniejsze niż skomplikowane zakupy czy sprzątanie po remoncie, którymi również nie musisz się przejmować.

Perfect Construction to oszczędność czasu i gwarancja spokoju 🙂

10 rad od Perfect Construction:

O czym warto pamiętać przy rodzinnej aranżacji mieszkania?

1. Przestrzenny salon z powierzchnią do aktywności dla całej rodziny.
2. Jadalnia, w której razem można spędzać czas nie tylko w trakcie posiłków.
3. Intymna przestrzeń w sypialni – nawet przy wprowadzeniu do niej kołyski, warto pomyśleć o wydzieleniu w pomieszczeniu stref przy pomocy ścianek, zasłon czy parawanu.
4. Funkcjonalna łazienka, w której zamiast prysznica proponujemy wannę z parawanem, w mieszkaniu przyda się także dodatkowa toaleta -kiedy pociechy podrosną będziemy bardzo zadowoleni z tej decyzji 🙂
5. Odpowiednie zaplanowanie pokojów – lada moment może okazać się, że osobna sypialnia dla dziecka okaże się bardzo istotna potrzebą 🙂 Jeszcze zanim to nastąpi, warto wydzielić dodatkowy pokój z dwóch większych, a zanim przejmie go nasza pociecha wykorzystać go jako biuro lub sypialnia dla gości.
6. Otwarta kuchnia –aby spędzać wspólnie jak najwięcej czasu, nawet podczas wykonywania różnych czynności.
7. Ściana, na której można pisać kredą –specjalne materiały lub farby pozwolą na słodkie wiadomości oraz beztroskie wyrażenie kreatywności.
8. Mądre przechowywanie, czyli indywidualnie zaprojektowana kuchnia i szafy w zabudowie to oszczędność miejsca bez uszczerbku na funkcjonalności.
9. Bezpieczeństwo przede wszystkim! dlatego pamiętajmy o zabezpieczeniu wszystkich pomieszczeń specjalnymi gadżetami chroniącymi małe dzieci.
10. Co do oświetlenia, zaprojektuj mieszkanie tak, aby w pełni wykorzystać światło dzienne: zdrowo i praktycznie!